Nuxe ürünleri

Paris’li girişimci Aliza Jabes’in bitkilerin gücüne olan tutkusu ile başlayan Nuxe hikayesi, Jabes’in büyük tedavi keşiflerin bitkilerden kaynaklandığına olan inancı sayesinde müthiş ivme kazanmıştır.
Bu haber 2016-12-21 23:39:57 tarihinde eklenmiştir.

Paris’li girişimci Aliza Jabes’in bitkilerin gücüne olan tutkusu ile başlayan Nuxe hikayesi, Jabes’in büyük tedavi keşiflerin bitkilerden kaynaklandığına olan inancı sayesinde müthiş ivme kazanmıştır. 90’lı yılların başında Paris’te Ar-Ge laboratuvarı olan Nuxe’u keşfeden Jabes, doğa ile lüks kavramını buluşturan yeni bir güzellik markası kurma kararı almıştır. Nuxe markası ile birlikte doğadan aldığı ilhamı ve ecza bilim temellerini oluşturan bu yaklaşımı kozmetiğe uyarlamayı başaran Aliza Jabes, markanın sektördeki liderler arasına girmesini sağlamıştır.

Nuxe markası doğal bir cilt bakımı gerçekleştirmek isteyen kullanıcılara yönelik olarak tüm cilt tiplerinin rahat bir şekilde kullanabileceği ürünler geliştirmektedir. Ürünlerin araştırma ve geliştirme çalışmaları Nuxe laboratuvarlarında gerçekleştirilirken, geliştirilen Nuxe ürünleri gerek cildiniz ve saçınız için gerek ise cilt lekeleriniz için oldukça etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır. Yağlı cilt yapıları ya da karma cilt türleri için aroma etkisi sağlayan ürünler geliştiren Nuxe markası ürünleri ile cildiniz için etkili bir bakım sağlayabilirsiniz. Nuxe ürünü kuru yağların kullanımı ile birlikte cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini ve mineral değerlerini iyi bir şekilde elde edebilir, yatıştırıcı ve onarıcı etkisi ile fark yaratan reve de miel serisini kullanarak da cildiniz için iyi bir yatıştırıcı etki sağlayabilirsiniz.

Cildin nemlendirilmesi doğru bir bakımın önemli adımlarından biridir ancak cildinize uygun olmayan nemlendiriciler beklenen etkiyi sağlayamayabilir. Bu nedenle cildinize uygun ve kalitesinden emin olduğunuz cilt bakım ürünlerini tercih etmeniz büyük önem taşımaktadır. Nuxe markasına ait ürünler çeşitli seriler altında satışa sunulmaktadır. Yağlı ve karma cilt tipleri için kullanılan, cildin arındırılmasına ve temizlenmesine yardımcı olan Nuxe Aroma Perfection serisi, yüzde 99 bitkisel içeriklerle desteklenen, saç, vücut ve yüz için bakım sağlayan Nuxe Huile Prodigieuse serisi, yine bitkisel içerikler ile desteklenen, cilt bakımını tamamlayan ve her tür cilt tipine ve yaşına uygun kremleri içeren Nuxe Krem serisi, cildi ve vücudu besleyen özelliği ile nem kazandırılmasına yardımcı Nuxe Kuru Yağ serisi, ciltte meydana gelen ya da oluşması muhtemel lekelerin bakımına yardımcı olan Nuxe Leke Kremi serisi gibi serilere sahip olan Nuxe markası sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Yine 30’lu yaşlardan itibaren kullanılması önerilen ve günlük nem ile ilk kırışıklık bakımını sağlayan Nuxe Merveillance serisi, 25’li yaşların getirdiği ilk kırışıklıklar için kullanılmakta olan Nuxe Nirvanesque serisi, 40’lı yaşlardan itibaren kullanılmakta olan Nuxe Nuxuriance serisi, besleyici ve yatıştırıcı yüz ve vücut ürünlerini barındıran Nuxe Reve De Miel serisi, anti aging özellikli Nuxe Serum serisi ve yeni leke bakım serisi olan Nuxe Splendieuse serileri de Nuxe markasının müşterilerce en çok ilgi gösterilen serileridir.

 

Nuxe krem işlevsellikleri ile öne çıkarken, derin kırışıklık ve diğer cilt sorunlarının düzeltilmesine ve kalıcı bir gerginliğin oluşturulmasına da yardımcı olabilmektedir. Ciltte oluşan en ufak değişiklik ve yıpranmaların kişilerin genel görüntüsünde nasıl bir bozulmaya neden olabileceğini hepimiz iyi biliriz. Bu nedenle cilt sağlığımıza özen göstermeli ve cildimize uygun, kaliteli ürünleri tercih etmeliyiz. Bu markaların öncülerinden biri olan Nuxe, ürünleri ile cildinize en uygun bakımı yaparken, ciltte meydana gelen problemlere karşı da tedavi edici yardımlar sağlamaktadır. Yüksek doğal içeriğiyle hassas ciltlerde tahriş ve kızarıklığa neden olmayan Nuxe markası ürünleri, içeriğindeki eşsiz formülü sayesinde kısa sürede olumlu sonuç alınmasına yardımcı olmaktadır. Fransa’da doğan Nuxe markası, bir çok ülkede cilt bakımı konusunda bayanların en büyük yardımcısı olmayı başarmıştır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Genel Seçimlerde Oyunuzu Kim İçin Vereceksiniz?
Şuay Alpay(AKP)
Metin Bulut(AKP)
Serpil Bulut(AKP)
Ömer Serdar(AKP)
Yaşar Karabulut(CHP)
Feyzi Septioğlu(CHP)
Mustafa Yavuz(CHP)
Fadime Yılmaz(CHP)
Yavuz Temizer(MHP)
Abdurrahman Kızgın(MHP)
Mesut Aksan(MHP)
Mehmet Karaca(MHP)
Selami Ekinci(SP-BBP)
Bekir Kılıç(SP-BBP)
ibrahim Öcal(SP-BBP)
Musa Hacıbekiroğlu(SP-BBP)
Orhan Demirbağ(HDP)
Türkan Bingöl(HDP)
Ali Cemal Zülfikar(HDP)
İbrahim Bingöl(HDP)

Elazığ Haber - Elazığ Haberleri
© Copyright 2012 Elazığ Haber
İlçeler
Palu
Sivrice
Kovancılar
Elazığ
Elazığ Haberleri
Elazığ Asayiş
Elazığ Belediyesi
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Elazığ Spor
Teknoloji
Google
Windows
Facebook