Kıbrıs Lefkoşa’da Yüksek Başarılı Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek tedavileri çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin, özellikle internet üzerinde en fazla inceledikleri konuların başında geliyor. Özellikle de belirli bir yaştan sonra çocuk sahibi olmak isteyen çiftler ne yazık ki ...
Bu haber 2016-12-06 14:13:18 tarihinde eklenmiştir.

Tüp bebek tedavileri  çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin, özellikle internet üzerinde en fazla inceledikleri konuların başında geliyor. Özellikle de belirli bir yaştan sonra çocuk sahibi olmak isteyen çiftler ne yazık ki en son aşamada tüp bebek yöntemine başvurdukları için kullanılacak olan yumurta ve sperm sayısı da son derece azalıyor. Bu gibi durumlarda  mümkün olduğu kadar tüp bebek tedavisinin en iyi merkezde yapılması ve ortaya herhangi bir sorunun çıkmasının engellenmesi gerekmektedir. Bunu bilen çiftler de son dönemlerde başarı oranı oldukca fazla olan  Mucize Ekip - Lefkoşa Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi www.kibristupbebekmerkezi.com bünyesinde çalışmaların yapılmasını istiyorlar. Üstelik bunun için de oldukça haklı sebepleri bulunmaktadır. 

Lefkoşa’da yer alan Mucize Ekip Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’nde , çiftlerin tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Gerek çiftler ile iletişim gerekse tedavi seçenekleri konusunda bilgilendirme ve çalışmalar konusunda diğer merkezlerden kendilerini başarılı bir şekilde sıyırıyor.  Yalnızca Türkiye’den değil dünyadan pek çok farklı yerinden çiftler  Mucize Ekip - Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi’ne  gelerek bebek sahibi olmak adına gerekli olan tüm çalışmaların yerine getirilmesini sağlamış oluyor. 

Doğal yollar ile bebek sahibi olamayan çiftler merkeze geldikleri zaman ilk olarak dikkatli ve ayrıntılı şekilde muayene edilmektedir. Bu muayene sonrasında çiftlerin neden doğal yollar ile çocuk sahibi olmadıkları kesin olarak belirlenir. Sonraki aşamada ise  sorunun çözümü adına çalışmaların yapılmaya başlanması anlamına gelmektedir.

Yumurtalar alınmadan önce anneye ilaç verilmesi ile birlikte de Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi’nde tedavi süreci de başlamış oluyor. Yumurtalar istenilen olgunluğa geldikten sonra  özel olarak çatlatılır ve bulundukları yerden alınır. Babadan alınan spermler ile yumurtaların birleştirilmesi sonrasında  embriyolar incelenir ve böylece en iyi olanları seçilerek transfer işlemi yapılır. Anne ya da babada yumurta/sperm olmaması,  durumunda ise donasyon işlemi ile embriyo oluşumu gerçekleştirilecektir. Donasyon öncesinde çiftin isteklerini karşılayacak en iyi seçimlerin yapılması için  her türlü detay yapılmaktadır.. Bu sayede  hiçbir sorun meydana gelmeden çiftler istedikleri ancak sahip olamadıkları bebeklerini kucaklarına alma imkanına kavuşuyorlar.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Genel Seçimlerde Oyunuzu Kim İçin Vereceksiniz?
Şuay Alpay(AKP)
Metin Bulut(AKP)
Serpil Bulut(AKP)
Ömer Serdar(AKP)
Yaşar Karabulut(CHP)
Feyzi Septioğlu(CHP)
Mustafa Yavuz(CHP)
Fadime Yılmaz(CHP)
Yavuz Temizer(MHP)
Abdurrahman Kızgın(MHP)
Mesut Aksan(MHP)
Mehmet Karaca(MHP)
Selami Ekinci(SP-BBP)
Bekir Kılıç(SP-BBP)
ibrahim Öcal(SP-BBP)
Musa Hacıbekiroğlu(SP-BBP)
Orhan Demirbağ(HDP)
Türkan Bingöl(HDP)
Ali Cemal Zülfikar(HDP)
İbrahim Bingöl(HDP)

Elazığ Haber - Elazığ Haberleri
© Copyright 2012 Elazığ Haber
İlçeler
Palu
Sivrice
Kovancılar
Elazığ
Elazığ Haberleri
Elazığ Asayiş
Elazığ Belediyesi
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Elazığ Spor
Teknoloji
Google
Windows
Facebook