Muhteşem Bir Friv Oyunu


Bu haber 2017-02-10 16:10:34 tarihinde eklenmiştir.


     İnternette Friv adı altında pek çok oyun yanlış bir şekilde kullanıcılara lanse edilse de bunların pek çoğu bu kategoriye ait değil. Bir oyunun Friv olabilmesi için, reklam sadece başta olmalı, özgün olmalı, Friv sitesinden alınmış olmalı, hızlı açılır ve açıklayıcı bir metine sahip olmalıdır. Bu özellikleri bünyesinde barındırabiliyorsa, kategorisi fark etmeksizin (Macera, savaş, bilimkurgu, zeka, çocuk vb.) ilgili oyun için friv Oyun denilebilir.

     Şimdi sizlere yukarda saydığımız dört temel özelliği bünyesinde barındıran harikulade bir Friv alt yapılı SWF formatlı oyundan söz edeceğiz. Bu oyun emsallerinden oldukça farklı, ilerleme olmasa da, sürekli geliştirilen birimleri, asker basma yetisi ve farklı türde askerleri, hava saldırıları, altın madenleri ve strateji geliştirmeye dayalı mantığı ile hem zeka hem savaş hem de macera kategorisine girebilecek çok yönlü bir Friv!

     Sözünü ettiğimiz oyunu çok merak ettiniz değil mi? Az daha sabırlı olun. Biraz da içerik hakkında bilgi verelim. Standart geliştir-savaş mantığına dayalı oyunda, zombilere karşı karargahınızı koruyorsunuz. Bunu yaparken madenlerinizden altın üretiyor bu altınlardan elde edilen paralarla farklı askeri birimler için üsler inşaa ediyorsunuz. Çok zorda kaldığınız anlarda ise sık olarak kullanamayacağınız hava savunması imdadınıza yetişiyor. Ancak bu alternatifi kullanırken aman dikkat! Zira her ihtiyaç anınızda hava savunması aktif olmayabilir. Bu yüzden en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanda kullanmalısınız.

    Oyunda yakın dövüş savaşçılarından tanklara kadar pek çok türde asker eğitebiliyorsunuz. Tabi farklı türdeki askerler için farklı kışlalar gerekiyor. Her kışlanın da parası farklı. Asker basmak için de para harcadığınızı varsayarsak minimum asker ile saldırı yapmalısınız ki, yeni bir kışla açacak parayı elde edin. Bu da oyunun zekaya hitap eden kısmını devreye sokuyor. Tavsiyemiz, ilk başta altın madenlerinizi kurun.

     Farkındayız bu müthiş oyunu fazlasıyla merak ettiniz. Size söz ettiğimiz oyun Robotlar Zombiler yazıya tıklayarak siteye yönlenip, bu harika maceraya katılabilirsiniz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TEKNOLOJİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Genel Seçimlerde Oyunuzu Kim İçin Vereceksiniz?
Şuay Alpay(AKP)
Metin Bulut(AKP)
Serpil Bulut(AKP)
Ömer Serdar(AKP)
Yaşar Karabulut(CHP)
Feyzi Septioğlu(CHP)
Mustafa Yavuz(CHP)
Fadime Yılmaz(CHP)
Yavuz Temizer(MHP)
Abdurrahman Kızgın(MHP)
Mesut Aksan(MHP)
Mehmet Karaca(MHP)
Selami Ekinci(SP-BBP)
Bekir Kılıç(SP-BBP)
ibrahim Öcal(SP-BBP)
Musa Hacıbekiroğlu(SP-BBP)
Orhan Demirbağ(HDP)
Türkan Bingöl(HDP)
Ali Cemal Zülfikar(HDP)
İbrahim Bingöl(HDP)

Elazığ Haber - Elazığ Haberleri
© Copyright 2012 Elazığ Haber
İlçeler
Palu
Sivrice
Kovancılar
Elazığ
Elazığ Haberleri
Elazığ Asayiş
Elazığ Belediyesi
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Elazığ Spor
Teknoloji
Google
Windows
Facebook