SEO Firmaları

SEO firmaları olarak isimlendirilen firmalar, şirketinize ya da şahsınıza ait olan web sitesinin, ‘gerçek hedef kitleniz’ olarak nitelendirilebilecek olan kişilere daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayan çalışmalar yapmaktadır.
Bu haber 2016-06-21 14:38:48 tarihinde eklenmiştir.

SEO firmaları olarak isimlendirilen firmalar, şirketinize ya da şahsınıza ait olan web sitesinin, ‘gerçek hedef kitleniz’ olarak nitelendirilebilecek olan kişilere daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayan çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle ilgili çalışmaları yapmadan önce kapsamlı analizlerin yapılması gerekir. Faaliyet alanınıza uygun olarak potansiyel ziyaretçilerinizin davranış alışkanlıkları ve rakiplerinizin yapmış oldukları çalışmalar analiz edilir. Böylece web sitenizi başarıya ulaştırmak için uygulanması gereken strateji, buna bağlı olarak da kullanacağınız anahtar kelimeler ve çalışmaların yoğunlaşması gereken platformlar tespit edilir.

SEO Çalışmaları

Strateji belirlendikten ve yapılması gereken çalışmalar tespit edilerek planlandıktan sonra, SEO çalışması olarak nitelendirilen çalışmaların yapılması aşamasına geçilir. Bu çalışmalar genellikle site içi SEO çalışmaları ve site dışı SEO çalışmaları olarak planlanır ve uygulanır. Çünkü sitenizin çok kaliteli bir içeriğe sahip olmasını sağlamış olsanız bile, site dışında yeterince adı geçmiyorsa ya da referans olarak gösterilmiyorsa ziyaretçi sayısı artmayacaktır. Aksi düşünülüğünde ise, yüksek Page Rank değerine sahip sitelerden referans almayı ve sosyal medya organları gibi platformlarda adınızdan söz ettirmeyi başarsanız bile, sitenizin ana sayfasında, sitede gezinmede, site içeriğinde sorunlar yaşanıyorsa yine istediğiniz sonuca ulaşamazsınız. Ziyaretçiler sitenize gelse bile kısa sürede terk edeceklerdir. Bu da arama motorlarının sıralamalarında yükselmenizi engelleyecektir. Çünkü Google başta olmak üzere arama motorları sitenizin kaliteli içerik sunamayan bir site olduğunu düşünecektir.

 

Yani SEO amaçlı olarak yapılan çalışmalar dikkatle planlanır, site içinde ve dışında yapılması gereken çalışmalar yapılır, sonuç almak için de bu çalışmaların (en azından) belli bir süre devam ettirilmesi ve güncellenmesi gerekebilir. Ama doğru yöntemleri uygulayarak çalışan başarılı bir SEO uzmanının kesinlikle sitenizin yükselmesini sağlayacağı söylenebilir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TEKNOLOJİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Genel Seçimlerde Oyunuzu Kim İçin Vereceksiniz?
Şuay Alpay(AKP)
Metin Bulut(AKP)
Serpil Bulut(AKP)
Ömer Serdar(AKP)
Yaşar Karabulut(CHP)
Feyzi Septioğlu(CHP)
Mustafa Yavuz(CHP)
Fadime Yılmaz(CHP)
Yavuz Temizer(MHP)
Abdurrahman Kızgın(MHP)
Mesut Aksan(MHP)
Mehmet Karaca(MHP)
Selami Ekinci(SP-BBP)
Bekir Kılıç(SP-BBP)
ibrahim Öcal(SP-BBP)
Musa Hacıbekiroğlu(SP-BBP)
Orhan Demirbağ(HDP)
Türkan Bingöl(HDP)
Ali Cemal Zülfikar(HDP)
İbrahim Bingöl(HDP)

Elazığ Haber - Elazığ Haberleri
© Copyright 2012 Elazığ Haber
İlçeler
Palu
Sivrice
Kovancılar
Elazığ
Elazığ Haberleri
Elazığ Asayiş
Elazığ Belediyesi
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Elazığ Spor
Teknoloji
Google
Windows
Facebook